KONTAKT DO REJESTRACJI:

Kariera
Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Ossa, powiat Rawski
Spółka: Ossa Medical Center

Twój zakres obowiązków

• Obsługa pacjentów pracowni fizjoterapeutycznej
• Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

Nasze wymagania

• Tytuł magistra fizjoterapii
• prawo wykonywania zawodu
• dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność
• umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

• praca w nowopowstałej placówce rehabilitacyjnej
• dogodna forma zatrudnienia (umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę)
• możliwość elastycznego ustalenia godzin swojej pracy (od poniedziałku do soboty)
• praca w interdyscyplinarnym zespole
• dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
• sprawna i profesjonalna obsługa administracyjna i techniczna dbająca o sprawy organizacyjne
• Możliwość noclegu i całodobowego wyżywienia na miejscu
• Dodatkowe benefit (prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport współfinansowana przez Pracodawcę)

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na adres